Vijesti – HNK Šibenik

Vijesti

Šibenčani završili utakmicu sa jednim bodom na Šubićevcu

12/08/2022

Peto kolo SuperSport HNL-a završilo je rezultatom 0:0. Imali su Narančasti priliku da se sa današnjom pobjedom plasiraju na drugo mjesto međutim uzeli su jedan bod i ostali na četvrtom mjestu. Poprilično mirna utakmica na Šubićevcu, bez velikih prilika sa obje strane. Narančasti su na početku utakmice zaprijetili (Ćurić u 6. minuti) ali neprecizno, dok

opširnije…

Rac i Delić uoči 5. kola SuperSport HNL-a

11/08/2022

Nogometaši Šibenika će u petak (12. kolovoza) od 20:00 ugostiti ekipu Istre na Šubićevcu. Utakmica je to petog kola SuperSport HNL-a gdje će naši Narančasti ići u lov na drugu domaću pobjedu, odnosno nova tri boda. Na današnjoj press konferenciji prisustvovali su pomoćni trener Mario Rac i napadač Ivan Delić koji su sa nama podijelili

opširnije…

NOVE LIMITED EDITION TRENERKE: BUDI JEDAN OD NARANČASTIH!

09/08/2022

U ponudi su novi klupski gornji dijelovi trenerke za sezonu 2022/23. Želiš biti prepoznatljiv, jedinstven? Budi jedan od Narančastih i pokaži ostalima za koga ti srce kuca i kome si vjeran – u dobru i u zlu! Gornji dijelovi klupskih trenerki inspirirani su bojama klupa, šibenskim vezom na rukavima, kao i grbom koji se nalazi

opširnije…

SUTRA POČINJE PRODAJA ULAZNICA: Šibenik protiv Istre u petak od 20:00 sati

08/08/2022

Peto kolo Supersport Hrvatske nogometne lige 2022/23 Narančastima u goste dovodi Istru. Nakon osvojenog boda u Koprivnici, Narančasti idu po pobjedu na Šubićevcu ispred domaće publike. VAŽNE NAPOMENE U VEZI PRODAJE ULAZNICA: ZAPAD • Uključena je ONLINE prodaja za navedenu tribinu. Do dana susreta (12. kolovoza, petak) ulaznice će se u pretprodaji prodavati po cijeni

opširnije…

Podjela bodova u Koprivnici

06/08/2022

Četvrto kolo Supersport HNL-a Narančaste je odvelo na put u Koprivnicu. Netipični uvjeti na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš, otežavali su igru, ali nas to nije spriječilo da gledamo uzbudljiv nogomet na obje strane posebice u prvom poluvremenu.   Narančasti su u utakmicu krenuli čvrsto i energično, ne ostavljajući puno prostora domaćinu da razvije svoju

opširnije…

Idemo Narančasti: Šibenik sutra od 18:55 gostuje kod Slaven Belupa

05/08/2022

Nogometaši Šibenika sutra (6. kolovoza) gostuju kod Slaven Belupa. Utakmica će se odigrati na Gradskom stadionu “Ivan Kušek Apaš” sa početkom od 18:55. Prijenos možete pratiti na MAX Sport 1. Svoja razmišljanja na press konferenciji uoči utakmice iznijeli su trener Čanadi i Ivan Dolček. “Nakon jako intenzivne utakmice sa Lokomotivom, uvijek je najteže ponoviti rezultat

opširnije…

VELIKA TRI BODA: Prva pobjeda naših narančastih u ovoj sezoni!

29/07/2022

U trećoj utakmici Supersport HNL-a nogometaši Šibenika su na Šubićevcu ugostili NK Lokomotivu. Prvo poluvrijeme donijelo je pregršt prilika i čak dva postignuta gola za Narančaste. Iako je pogodak Harukija Araija  u 19. minuti poništen nakon VAR-a, Duje Čop s pogotkom 38.oj minuti odvodi Narančaste na odmor s blagom prednosti. U drugom poluvremenu, Lokomotiva je

opširnije…

Trener Čanadi i M. Matić uoči 3. kola SuperSport HNL-a

28/07/2022

Igrači Šibenika u petak s početkom od 18:55 na Šubićevcu dočekuju Lokomotivu iz Zagreba. Trener D. Čanadi i M. Matić su na današnjoj press konferencije dali svoje viđenje uoči utakmice. “Igramo kod kuće, pred našim navijačima, želimo ta tri boda, to nam je cilj i mislim da imamo dobre mogućnosti da dobijemo tu utakmicu. Neće