Solin – Šibenik – HNK Šibenik

Solin 1 - 1 Šibenik

30/03/2019 - 15:30 stadion Igralište pored Jadra

Naša je momčad ove subote odigrala 1:1 na gostovanju kod Solina, na igralištu pored Jadra.

Poveli smo u 32. minuti kad je vodstvo donio Ivan Antunović. Ali tek što se krenulo s centra u drugom poluvremenu domaćini su izjednačili preko Tomića.

Inače, sav prihod s utakmice domaćini su namijenili liječenju 2-godišnje Mile Rončević. I smo dali svoj doprinos: igrači i Uprava kluba kupili su 50 ulaznica (cijena 1 ulaznice je 20 kuna) i na taj način pomogli ovu humanitarnu akciju!

SOLIN – ŠIBENIK 1:1 (0:1)