Šibenik – Solin – HNK Šibenik

HNK Šibenik 3 - 2 Solin

22/09/2018 - 16:30 stadion Šubićevac // 5. kolo

U trećem domaćem susretu ove jeseni naša je momčad stigla do prvog trijumfa na Šubićevcu. S 3:2 pobijedili smo Solin.

Gosti su poveli, u 12. minuti za njihovo vodstvo poentirao je Maganić. S tim se rezultatom i otišlo na odmor. Izjednačenje stiže u 68. minuti kada poentira Antunović nakon jednog od brojnih kornera. Deset minuta kasnije Maleš, tek što je ušao u igru, pogađa za vodstvo od 2:1, da bi Kukec u 81. pogodio za 3:1. Konačnih 3:2 postavio je autogolom Pandža u 90. minuti utakmice.

ŠIBENIK – SOLIN 3:2 (0:1)