Šibenik – Rudeš – HNK Šibenik

Šibenik 3 - 3 Rudeš

22/02/2020 - 13:00 stadion Šubićevac

U prvom kolu proljetnog dijela sezone naša momčad odigrala je 3:3 na Šubićevcu protiv Rudeša. Vodili smo 3:0 na kraju prvog poluvremena, a susret je na kraju završio bez pobjednika.

U sedmoj minuti Kukec je pogodio za vodstvo. Juričić 14 minuta kasnije pogađa za 2:0, a poslije Kukecova kornera Bilić glavom trese mrežu gostiju za 3:0. S tim se rezultatom otišlo na odmor.

U 50. minuti Havojić je smanjio na 3:1 iz kaznenog udarca. A u zadnjih pet minuta gosti stižu do remija: prvo je Prpić Bosanac smanjio na 3:2 u 86., da bi u zadnjoj minuti sudačke nadoknade Šuto donio bod gostima.

ŠIBENIK – RUDEŠ 3:3 (3:0)