Šibenik – Osijek 2 – HNK Šibenik

Šibenik 2 - 1 Osijek 2

31/08/2019 - 19:00 stadion Šubićevac

I treći put ove sezone naša je momčad prvenstveni susret završila pobjedom. Na Šubićevcu smo s 2:1 pobijedili Osijek 2 u trećem prvenstvenom kolu.

U 28. minuti prvi pogodak: u 16 metara srušen je Kukec, sudac je pokazao na bijelu točku. Udarac Kukeca obranio je Barešić, a suci su pokazali da se kazneni udarac mora ponoviti. Iz drugog pokušaja Kukec je precizan.

Početkom nastavka gosti preko Todorova stižu do izjednačenja. A pobjedu našoj momčadi donosi raspoloženi Kukec koji je pogodio direktno iz kornera u 83. minuti utakmice.

ŠIBENIK – OSIJEK 2 2:1 (1:0)