Šibenik – Međimurje – HNK Šibenik

HNK Šibenik 2 - 2 Međimurje

08/09/2018 - 19:00 stadion Šubićevac // 3. kolo

FOTO Novi domaći remi

Do remija smo, kao i u prvom kolu protiv Osijeka 2, stigli nakon rezultatskog zaostatka od dva gola u prvom poluvremenu. Susret protiv Međimurja je na kraju završio rezultatom 2:2.

Gosti su zabijali u 16. i 20. minuti prvog poluvremena. Već do kraja prvog dijela složili smo tri odlične šanse: dvije nije realizirao Maleš, a prvu od te tri, ujedno i najbolju, Okechukwu koji iz blizine nije pogodio praznu mrežu.

Nastavak je golom otvorio Prince nakon spuštanja lopte glavom Okechukwua. A do izjednačenja stižemo u sudačkoj nadoknadi kada Pandža glavom trese mrežu gostiju poslije ubačaja Kukeca iz slobodnog udarca.

ŠIBENIK – MEĐIMURJE 2:2 (0:2)