Šibenik – Kustošija – HNK Šibenik

Šibenik 2 - 0 Kustošija

02/11/2019 - 14:00 stadion Šubićevac

U 12. prvenstvenom kolu naša je momčad na Šubićevcu s 2:0 pobijedila Kustošiju. Oba pogotka pala su u drugom poluvremenu: prvi odmah na početku nakon udarca Kukeca (službeno upisan autogol), a drugi pred kraj utakmice kad je pobjedu potvrdio Juričić.

U 47. minuti Rak je ubacio s desne strane, golman kratko odbio loptu, samo do Kukeca koji je desnom nogom šalje prema mreži, na samoj stativi dira je Ljubanović koji potvrđuje vodstvo narančastih. Potvrda pobjede stiže u 77. minuti: korneri izvodi Rak, lopta stiže do Juričića koji glavom zabija za konačnih 2:0.

ŠIBENIK – KUSTOŠIJA 2:0 (0:0)