Šibenik – Hrvatski drgovoljac – HNK Šibenik

Šibenik 2 - 0 Hrvatski dragovoljac

18/09/2019 - 18:00 stadion Šubićevac

Četvrtu prvenstvenu pobjedu ostvarila je večeras naša momčad. Na Šubićevcu smo s 2:0 pobijedili Hrvatski dragovoljac, a strijelac oba pogotka bio je napadač Luka Juričić.

Do prednosti smo stigli u 27. minuti kad je Juričić glavom iskoristio fantastičan centaršut Raka s desne strane. Potvrda pobjede stiže u 63. minuti kad se Juričić još jednom upisuje u strijelce, ovog puta na asistenciju Princea.

U 73. minuti gosti nisu realizirali kazneni udarac, preciznije rečeno, Labrović je sjajno zaustavio udarac Vuce.

ŠIBENIK – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2:0  (1:0)