Nehaj Senj – Šibenik – HNK Šibenik

Nehaj Senj 0 - 1 HNK Šibenik

26/09/2018 - 15:30 stadion Pod Nehajem // 1/16 finala Kupa

Preko Nehaja do nastavka Kupa

Izborila je naša momčad nastavak natjecanja u ovogodišnjem Kupu. U prvoj prepreci savladali su domaći Nehaj rezultatom 6:4, nakon izvođenja jedanaesteraca. U regularnom dijelu bilo je 2:2.

Već u šestoj minuti Celić je pogodio za 0:1, a dvije minute kasnije Antunović je povećao naše vodstvo. Potom je crveni karton dobio Pandža, a domaćin do poluvremena stigao do izjednačenja. Nakon 2:2 u regularnom dijelu, u produžetku nije bilo golova, a u penalima sva četiri naša igrača bila su sigurna dok je Labrović obranio dva udarca domaćih igrača.

NEHAJ – ŠIBENIK (2:2) 4:6
Senj, igralište Pod Nehajem, gledatelja 200
Sudac: Tomislav Bionda – Zaprešić
Strijelci: Tomac 35′, Vukelić 41′ – Celić 7′, Antunović 9′
Penali: 3:2 Hajdini, 3:3 Vukorepa, Prpić – brani Labrović, 3:4 Kukec, 4:4 Jasprica, 4:5 Blaić, Ajdini – brani Labrović, 4:6 Celić
Crveni karton: Pandža 21′ – drugi žuti karton
NEHAJ: Baričević, Pejanović, Rončević, D. Prizmić, Filipović, Lagumdžija, M. Prizmić (od 101. Ajdini), Rubčić (od 66. Prpić), Tomac (od 84. Jasprica), Hajdini, Vukelić.
ŠIBENIK: Labrović, Blaić, Pandža, Barišić (od 90. Okechukwu), Musa, Roca, Stanić, Fuštin (od 46. Vukorepa), Celić, Kendeš (od 63. Kukec), Antunović.