HNK Gorica – HNK Šibenik – HNK Šibenik

HNK Gorica 3 - 2 HNK Šibenik

29/08/2020 - 20:00 stadion Velika Gorica

U trećem prvenstvenom kolu naša je momčad doživjela novi poraz. U Velikoj Gorici domaćin Gorica slavio je s 3:2.

Već u trećoj minuti našli smo se u rezultatskom zaostatku: korner za domaćine, ubacio je Čabraja, a Mudrinski glavom poslao loptu iza leđa našeg Labrovića. Naše najbolje prilike u prvih 45 minuta bile su u samoj završnici: prvo je Kahlina obranio Anočićev pokušaj u 42. minuti. A neposredno prije odlaska na odmor igrač Gorice igrao je rukom u 16 metara, dosuđen je kazneni udarac: izvođač je bio kapetan Bulat, no, njegov udarac brani domaći vratar, a u nastavku akcije pokušaj Princea na gol liniji zaustavio je Doka.

Do povećanja vodstva Gorica je stigla u 64. minuti kad se u strijelce upisao Lovrić. A novi prekid, u 75. minuti, ponovno je rezultirao pogotkom, strijelac za domaće bio je Babec. U samoj završnici utakmice naša je momčad dva puta zatresla mrežu Turopoljaca: prvo je Nikola Rak u 86. minuti, poslije duplog pasa s Bulatom, pogodio bliži kut, da bi Anočić prije posljednjeg sučevog zvižduka poentirao na asistenciju starijeg Raka za konačnih 3:2.

GORICA – ŠIBENIK 3:2 (1:0)
Sudac: Ivan Vučković – Zagreb
Pomoćnici: Ivica Modrić – Zagreb