Šibenik – Hajduk – HNK Šibenik

Šibenik 1 - 2 Hajduk

31/10/2018 - 16:00 stadion Šubićevac // 1/8 finala Kupa

U osmini finala hrvatskog nogometnog Kupa naša je momčad danas na Šubićevcu s 2:1 poražena od splitskog Hajduka.

Otvaranje utakmice nije moglo biti bolje, u 12. minuti došli smo u vodstvo: Bulat je izveo slobodan udarac iskosa s lijeve strane, na prvoj stativi igrač gostiju Ivanovski dira glavom loptu, a ona završava iza leđa Blaževića.

S tim se rezultatom otišlo na odmor. U 57. minuti Pecolaj dobiva crveni karton, pa do kraja igramo s igračem manje. A tri minute prije kraja regularnog dijela Hajduk je izjednačio preko Saida. Uslijedili su produžeci, a u 119. minuti Jurić je pogodio za pobjedu gostiju.

ŠIBENIK – HAJDUK (1:0) 1:1 – 1:2 – produžeci