Odigrane utakmice – HNK Šibenik

Odigrane utakmice

Dugopolje 0 - 2 Šibenik

30/11/2019 - 13:00 stadion Hrvatski vitezovi

U 15. prvenstvenom kolu naša je momčad slavila protiv Dugopolja na igralištu Hrvatskih vitezova. Pobijedili smo s 2:0, a golove su postigli Davor Kukec i Mario Ćurić.

Šibenik 1 - 0 Dubrava TK

23/11/2019 - 13:30 stadion Šubićevac

Pobjednički niz naše momčadi na Šubićevcu traje i dalje. Do bodova nije mogla ni Dubrava Tim Kabel. Naša momčad slavila je s 1:0 golom Ganca Princa u završnici utakmice u 14. kolu prvenstva.

Croatia 2 - 0 Šibenik

10/11/2019 - 13:30

U 13. prvenstvenom kolu naša je momčad doživjela drugi poraz u sezoni, prvi nakon dugog pobjedničkog niza. S 2:0 poraženi smo u Zmijavcima od domaće Croatije.

Šibenik 2 - 0 Kustošija

02/11/2019 - 14:00 stadion Šubićevac

U 12. prvenstvenom kolu naša je momčad na Šubićevcu s 2:0 pobijedila Kustošiju. Oba pogotka pala su u drugom poluvremenu: prvi odmah na početku nakon udarca Kukeca (službeno upisan autogol), a drugi pred kraj utakmice kad je pobjedu potvrdio Juričić.

Šibenik 1 - 0 Cibalia

26/10/2019 - 15:00 stadion Šubićevac

Desetu, jubilarnu prvenstvenu pobjedu ostvarila je naša momčad ove subote. Na Šubićevcu smo s 1:0, golom Luke Juričića, pobijedili vinkovačku Cibaliju.

BSK 0 - 1 Šibenik

20/10/2019 - 15:00

Jedan, ali zlata vrijedan pogodak donio nam je novu pobjedu, devetu u desetom prvenstvenom kolu. S 1:0 slavili smo na gostovanju kod BSK-a u Bijelom Brdu.

Šibenik 2 - 1 Dinamo 2

05/10/2019 - 14:30 stadion Šubićevac

Osmu prvenstvenu pobjedu ostvarili su naši seniori ove subote na Šubićevcu. S 2:1 pobijedili su Dinamo 2, a do pobjede su došli golom Davora Kukeca u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Međimurje 1 - 2 Šibenik

02/10/2019 - 17:00

S još jednog gostovanja naša se momčad vraća s vrlo vrijednom pobjedom. U osmom prvenstvenom kolu s 2:1 pobijedili smo Međimurje u Čakovcu, a strijelci su bili Juričić i Prince.

Šibenik 1 - 0 Solin

28/09/2019 - 14:30 stadion Šubićevac

U sedmom kolu 2. HNL naša je momčad na Šubićevcu stigla do još jedne pobjede, ukupno šeste prvenstvene ove sezone. S 1:0 pobijedili smo Solin, a strijelac pobjedničkog gola bio je Karlo Bilić.

Sesvete 0 - 1 Šibenik

21/09/2019 - 16:30 stadion Igralište Sv. Josipa Radnika

Veliku pobjedu ostvarila je naša momčad na današnjem gostovanju od Sesveta. Slavili smo s 1:0 golom Celića iz jedanaesterca u pretposljednjoj minuti utakmice. Tradicionalno neugodno gostovanje u Sesvetama, gdje smo zaista rijetko uzimali bod, a kamoli bodove, ovog je puta uspješno riješeno. Do pogotka vrijednog pobjede stigli smo u 89. minuti kad je Celić vrlo