Odigrane utakmice – HNK Šibenik

Odigrane utakmice

Dugopolje 1 - 0 Šibenik

24/11/2018 - 13:30 stadion Hrvatski vitezovi

U posljednjoj utakmici jesenskog dijela sezone, odgođenoj utakmici devetog kola, naša je momčad danas poražena u Dugopolju s 1:0. Svoje prilike nismo uspjeli realizirati, dok je domaćin jednu realizirao i u 55. minuti postigao pogodak vrijedan pobjede. DUGOPOLJE – ŠIBENIK 1:0 (0:0) Dugopolje, stadion SC Hrvatski Vitezovi, gledatelja 250 Sudac: Ante Čuljak – Zagreb Strijelci:

opširnije…

Dinamo 2 0 - 1 Šibenik

18/11/2018 - 13:30 stadion Hitrec-Kacijan

Nepovoljnu tradiciju po kojoj nikada nismo uspjeli pobijediti Dinamo 2 na njihovom travnjaku srušili smo ove subote. Slavili smo s 1:0, a pobjeda je to vrijedna jesenskog naslova prvaka. Ključan trenutak utakmice, kad je pao jedini pogodak na utakmici, dogodio se u 82. minuti: Kendeš je sjajno prošao nekoliko suparničkih igrača, na prvoj stativi pronašao

opširnije…

Šibenik 2 - 0 Varaždin

10/11/2018 - 13:30

Na najljepši mogući način naša se momčad oprostila od domaće publike u posljednjoj jesenskoj domaćoj utakmici ove sezone. S 2:0 u derbiju smo pobijedili Varaždin i to golovima Bulata i Princea. U 20. minuti prvi se put zatresla mreža gostiju: odlična akcija naših, kombinacija Blaića, Maleša, Princea i Bulata rezultirala je trećim uzastopnim golom mladog

opširnije…

Kustošija 0 - 1 Šibenik

04/11/2018 - 14:00 stadion Kustošija

Novu prvenstvenu pobjedu upisala je danas naša momčad. Na gostovanju kod Kustošije slavili smo s 1:0. Ključan trenutak utakmice dogodio se u 38. minuti kad je mladi Marko Bulat ukrao loptu domaćem stoperu i matirao vratara Vladića za važnu pobjedu naše momčadi. KUSTOŠIJA – ŠIBENIK (0:1) 0:1 Kustošija, igralište Kustošija, gledatelja 200 Sudac: Vedran Jelenčić

opširnije…

Šibenik 1 - 2 Hajduk

31/10/2018 - 16:00 stadion Šubićevac // 1/8 finala Kupa

U osmini finala hrvatskog nogometnog Kupa naša je momčad danas na Šubićevcu s 2:1 poražena od splitskog Hajduka. Otvaranje utakmice nije moglo biti bolje, u 12. minuti došli smo u vodstvo: Bulat je izveo slobodan udarac iskosa s lijeve strane, na prvoj stativi igrač gostiju Ivanovski dira glavom loptu, a ona završava iza leđa Blaževića.

opširnije…

HNK Šibenik 2 - 1 Hajduk 2

27/10/2018 - 13:00 stadion Šubićevac // 10. kolo

Novu pobjedu upisala je danas naša momčad. Na Šubićevcu smo s 2:1 pobijedili Hajduk 2 u desetom prvenstvenom kolu. U prvom poluvremenu mreže su mirovale, a u nastavku poveli su gosti, u vodstvo ih je doveo Delić. Nije dugo trebalo čekati na preokret: Bulat je postigao prvijenac za izjednačenje, poslije kornera Kukeca, a potom je

opširnije…

HNK Šibenik 3 - 0 Lučko

13/10/2018 - 15:00 stadion Šubićevac // 8. kolo

Tricom do pobjede i prvog mjesta Najbolju utakmicu ove sezone odigrala je naša momčad danas na Šubićevcu. S 3:0 pobijedili smo Lučko, a uz to i postali vodeća momčad II. HNL trenutno. Mrežu gostiju prvi je načeo Maleš koji zabija četvrtu utakmicu zaredom. Bio je to fantastičan pogodak kapetana u ovoj utakmici, poslije ubacivanja Blaića

opširnije…

BSK 2 - 1 HNK Šibenik

07/10/2018 - 15:30 stadion -- // 7. kolo

Poraz u Bijelom Brdu Na najdaljem gostovanju u sezoni, kod novog drugoligaša BSK-a u Bijelom Brdu, naša je momčad doživjela prvi poraz u sezoni. Bilo je 2:1 za domaćine. Poveli su domaći u osmoj minuti. Maleš je izjednačio rezultat u 40., a pobjedu BSK-u osigurao je Horvat u 74. minuti utakmice. BSK – ŠIBENIK 2:1

opširnije…

HNK Šibenik 1 - 0 Sesvete

29/09/2018 - 16:00 stadion Šubićevac // 6. kolo

Maleš donio drugu uzastopnu domaću pobjedu Jedan pogodak odlučio je pobjednika u današnjem susretu naše momčadi i Sesveta na Šubićevcu. Slavili smo s 1:0, a pobjednički pogodak postigao je Josip Maleš u 58. minuti utakmice. Sve naše prilike ostale su neiskorištene do već spomenute 58. minute. Tad je Kukec izveo korner, a Maleš glavom s

opširnije…

Nehaj Senj 0 - 1 HNK Šibenik

26/09/2018 - 15:30 stadion Pod Nehajem // 1/16 finala Kupa

Preko Nehaja do nastavka Kupa Izborila je naša momčad nastavak natjecanja u ovogodišnjem Kupu. U prvoj prepreci savladali su domaći Nehaj rezultatom 6:4, nakon izvođenja jedanaesteraca. U regularnom dijelu bilo je 2:2. Već u šestoj minuti Celić je pogodio za 0:1, a dvije minute kasnije Antunović je povećao naše vodstvo. Potom je crveni karton dobio