Odigrane utakmice – HNK Šibenik

Odigrane utakmice

NK Varaždin 1 - 3 HNK Šibenik

07/11/2020 - 15:00 stadion Anđelko Herjavec

Najavljeno – ostvareno. Nogometaši Šibenika jasno su i glasno rekli kako u Varaždin idu po sva tri boda, na krilima odličnih igara ove sezone. U tome su u potpunosti i uspjeli, s 3:1 pobijedili su domaćina revanširavši se za domaći poraz. Pobjeda im je donijela i fantastično četvrto mjesto na tablici! Junak narančastih u baroknom

opširnije…

NK Istra 1961 1 - 0 HNK Šibenik

26/09/2020 - 17:00 stadion Aldo Drosina

Ništa od nastavka pozitivnog niza za nogometaše Šibenika. Na gostovanju kod Istre 1961, do ovog kola posljednje plasirane momčadi lige, poraženi su s 1:0. Nisu igrači Krunoslava Rendulića bili na razini igara iz dosadašnjeg dijela sezone.   Sadržajno je bilo prvo poluvrijeme pulske utakmice. Nakon nepunih 15 sekundi igre na semaforu je već moglo i

opširnije…

HNK Šibenik 3 - 2 NK Lokomotiva Zagreb

18/09/2020 - 18:00 stadion Šubićevac

U fantastičnoj utakmici na Šubićevu Šibenik je, posve zasluženo, stigao do prvog trijumfa nakon povratka u prvoligaško društvo. ‘Slomili’ su Lokomotivu s 3:2 uz dva gola fenomenalnog Princea i debitantski pogodak Jurića.

NK Slaven Belupo 0 - 0 HNK Šibenik

11/09/2020 - 20:00 stadion GRADSKI STADION 'IVAN KUŠEK APAŠ', KOPRIVNICA

HNK Šibenik više nije bez bodova u prvoligaškom društvu. Do svog prvog boda stigao je na neugodnom gostovanju u Koprivnici, kod Slaven Belupa. Završilo je bez pobjednika 0:0.

HNK Gorica 3 - 2 HNK Šibenik

29/08/2020 - 20:00 stadion Velika Gorica

U trećem prvenstvenom kolu naša je momčad doživjela novi poraz. U Velikoj Gorici domaćin Gorica slavio je s 3:2.

HNK Šibenik 0 - 1 NK Varaždin

22/08/2020 - 20:05 stadion Šubićevac

I u drugom kolu HT Prve lige sreća kao da je okrenula leđa našoj momčadi. Ponovno smo gol primili u samoj završnici, u 89. minuti, a bodove je ovaj put odnio Varaždin. Poslije više od osam godina prvoligaška se utakmica igrala na našem stadionu. I još su jednom naši igrači odigrali dobro, angažirano, ali niti