Odigrane utakmice – HNK Šibenik

Odigrane utakmice

HNK Šibenik 3 - 2 NK Lokomotiva Zagreb

18/09/2020 - 18:00 stadion Šubićevac

U fantastičnoj utakmici na Šubićevu Šibenik je, posve zasluženo, stigao do prvog trijumfa nakon povratka u prvoligaško društvo. ‘Slomili’ su Lokomotivu s 3:2 uz dva gola fenomenalnog Princea i debitantski pogodak Jurića.

NK Slaven Belupo 0 - 0 HNK Šibenik

11/09/2020 - 20:00 stadion GRADSKI STADION 'IVAN KUŠEK APAŠ', KOPRIVNICA

HNK Šibenik više nije bez bodova u prvoligaškom društvu. Do svog prvog boda stigao je na neugodnom gostovanju u Koprivnici, kod Slaven Belupa. Završilo je bez pobjednika 0:0.

HNK Gorica 3 - 2 HNK Šibenik

29/08/2020 - 20:00 stadion Velika Gorica

U trećem prvenstvenom kolu naša je momčad doživjela novi poraz. U Velikoj Gorici domaćin Gorica slavio je s 3:2.

HNK Šibenik 0 - 1 NK Varaždin

22/08/2020 - 20:05 stadion Šubićevac

I u drugom kolu HT Prve lige sreća kao da je okrenula leđa našoj momčadi. Ponovno smo gol primili u samoj završnici, u 89. minuti, a bodove je ovaj put odnio Varaždin. Poslije više od osam godina prvoligaška se utakmica igrala na našem stadionu. I još su jednom naši igrači odigrali dobro, angažirano, ali niti

opširnije…

HNK Rijeka 2 - 1 HNK Šibenik

15/08/2020 - 17:55 stadion Rujevica

Poslije dugih osam godina odigrali smo službenu prvoligašku utakmicu. Na premijeri, u prvom kolu, gostovali smo kod Rijeke na Rujevici, a susret je završen pobjedom domaćina rezultatom 2:1.

Šibenik 1 - 2 Orijent 1919

07/03/2020 - 13:00 stadion Šubićevac

U 19. prvenstvenom kolu naša je momčad danas na Šubićevcu doživjela prvi poraz na domaćem travnjaku u ovoj sezoni. Orijent 1919 je slavio s 2:1.

Osijek 2 1 - 1 Šibenik

01/03/2020 - 15:00 stadion Gradski vrt

I drugi put ovog proljeća naša je momčad odigrala neodlučeno. Nakon domaćeg remija protiv Rudeša, remizirali smo i na prvom proljetnom gostovanju, kod Osijeka 2. Susret u Gradskom vrtu završen je rezultatom 1:1.

Šibenik 3 - 3 Rudeš

22/02/2020 - 13:00 stadion Šubićevac

U prvom kolu proljetnog dijela sezone naša momčad odigrala je 3:3 na Šubićevcu protiv Rudeša. Vodili smo 3:0 na kraju prvog poluvremena, a susret je na kraju završio bez pobjednika.

Hajduk 2 1 - 0 Šibenik

08/12/2019 - 13:30

Minimalan poraz od 1:0 doživjela je naša momčad na Poljudu od Hajduka 2 u posljednjoj prvenstvenoj utakmici u ovoj godini.

Dugopolje 0 - 2 Šibenik

30/11/2019 - 13:00 stadion Hrvatski vitezovi

U 15. prvenstvenom kolu naša je momčad slavila protiv Dugopolja na igralištu Hrvatskih vitezova. Pobijedili smo s 2:0, a golove su postigli Davor Kukec i Mario Ćurić.