Šibenik – Varaždin 0:0, 6.kolo SuperSport HNL

ŠIBENIK : Đaković(C), Punčec, Morrison, Perić, Zuta, Bakić, Kavelj(od 84.Prekodravac), Kolega, Majić(od 62.Vasilj), Božić(od 84.Baković), Santini.

Trener : Mario Carević

VARAŽDIN : Zelenika(C), Boršić, Ba, Nekić, Maglica, Belcar, Marina, Šego(od 90+1′ Domjanić), Latković(od 61.Duvnjak), Mitrovski(od 61.Poldrugač), Dabro(od 86. Tepšić).

Trener : Nikola Šafarić

Na prohladnom Šubićevcu nogometaši Šibenika i Varaždina odigrali su bez pobjednika.

U susretu bez puno izrazitih šansi nogometaši Šibenika prvi su zaprijetili preko Morrisona u 9.minuti koji je nakon kornera zamalo neprecizan.

10′ Žuti karton Aleksa Latković

16′ Nekoliko minuta varaždinskog posjeda, kratki pasevi na sredini terena, s 10-ak metara puca Latković no njegov udarac završava u bloku

25′ Odličan ubačaj Michaela Šege s lijeve strane, na pet metara od gola sam je Dabro no njegov udarac glavom odlazi pored gola

32′ Sudac Čulina pokazao je izravni crveni karton Ivanu Santiniju u duelu s Latkovićem no nakon VAR provjere taj karton je poništen te je Santini dobio žuti karton.

35′ Leon Belcar žuti karton

HT 0:0

49′ Žuti karton Kavelj

58′ Žuti karton Dabro

59′ Akcija Kolega – Božić, Božić izlazi pred Zeleniku te ga matira no njegov pokušaj odlazi pored gol.

76′ Slobodni udarac  s 20-ak metara izveo je Ivan Santini, njegov udarac odlazi iznad gola.

80′ Belcar pogađa vratnicu iz neposredne blizine nakon slobodnog udarca

90+4′ Snažan udarac Belcara s vrha šesnaesterca no njegov udarac zaustavlja Đaković.

Kraj susreta na Šubićevcu, Šibenik – Varaždin 0:0

U sljedećem kolu Narančasti gostuju u Rijeci.