7.kolo SuperSport HNL, Rijeka – Šibenik 3:0

RIJEKA : Zlomislić, Galešić, Radeljić, Smolčić, Devetak, Petrović(od 82.Selahi), Janković, Fruk(od 84.Ilinković), Pašalić(od 82.Djouahra), Rukavina(od 46. Gojak), Andrić(od 69.Perica).
Trener : Radomir Đalović

ŠIBENIK : Đaković, Punčec(od 82. Kulušić), Morrison, Perić, Zuta, Bakić, Kavelj(od 82.Prekodravac), Vasilj( od 61. Delić), Kolega(od 46.Majić), Božić, Torres(od 71 Laća).

Trener : Mario Carević

Prvi korner na utakmici donio je vodstvo Riječana, Pašalić je izveo korner, a odličnim udarcem s vrha šesnaesterca Fruk pogađa za 1:0

Deseta minuta donijela je novu prijetnju Rijeke, silovit udarac Janković s poludistance odlazi iznad gola.

Novi silovit udarac, ovoga puta puca Fruk, njegov udarac u korner odbija Đaković.

Dvadeseta minuta donijela je povećanje vodstva Riječana, oštar ubačaj s desne strane u pogodak pretvara Komnen Andrić.

Prva prilika na utakmici za Šibenik, udarac Vasilja s vrha šesnaesterca zaustavlja Zlomislić.

Par minuta kasnije, slobodan udarac za Šibenik, pucao je Zuta s 20-ak metara no njegov udarac odlazi pored gola.

Na predah se otišlo s rezultatom 2:0.

50′ Tek nakon što je ušao u igru s 20-ak metara silovito je pucao Majić te pogodio vratnicu.

66′ Udarac Majić s poludistance brani Đaković.

81′ Prodor Pašalića s desne strane u pogodak je pretvorio Galešić