Select Page

Pobjedom protiv Gorice, Šibenik je u srijedu izborio prolazak u 1/4F SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa.

Unatoč tome što su Narančasti stvorili nekoliko prilika u prvom poluvremenu, na odmor se ide s 0:0. Domaćini ulaze u istom ritmu u drugo poluvrijeme te se to isplaćuje u 49′ kada Dolček poentira za vodstvo 1:0. Samo 5′ kasnije, Duje Čop pogotkom s 11m povećava vodstvo Šibenika i postavlja konačnih 2:0.

Čestitao bih svojim igračima na pobjedi. Bili su apsolutno kao ekipa, kao jedan. Na tome radimo čitavo vrijeme. Mislim da je ovo naša najbolja utakmica otkad sam došao. Veselim se i drago mi je i zbog njih, ali naravno, trebamo ostati čvrsto na zemlji i ići dalje. Raditi i ustrajati i onda se rezultati videVeselim se što će Šibenik u proljeće biti među 8 ekipa.  – izjavio je trener Mario Cvitanović.

Šibenik: Đaković, Rom, Perić, M. Matić, Mina, B. Matić, Dolček, Rak, Skorup, Arai, Čop

Gorica: Žiger, Cruce, Jovičić, Vojtko, Wague, Pršir, Francois, Keita, Kapulica, Jurić, Vujnović