Select Page

15. kolo SuperSport HNL-a Narančastima je u goste dovelo NK Varaždin. Susret je završio rezultatom 1:2 u korist

Lijepo otvaranje utakmice za Narančaste rezultiralo je s dvije dobre prilike Dolčeka, dok u međuvremenu Rogić brani udarac Teklića iz slobodnog udarca.

Šibenik nastavlja s visokim presingom te se u 20′ u prilici nalazi Delić, ali u padu ne zahvaća dobro loptu.

Drugo poluvrijeme započinje odličnim udarcem Teklića, ali još boljom reakcijom Lovre Rogića.

Dobra igra Narančastih urodila je plodom u 60′ kada Mina povratnom loptom pronalazi Dolčeka, koji postiže svoj drugi gol za Šibenik.

Samo 5′ kasnije nakon opasnog starta Teklića na M. Matiću, domaćini ostaju na terenu s igračem više. Unatoč tome, Varaždin dolazi do izjednačenja iz penala (Brodić) u 71′ nakon što lopta pogađa braniča Narančastih u ruku.

Iako Šibenik pritišće Varaždin i pokušava doći do ponovnog vodstva, gosti koriste pogrešku zadnje linije domaćih te dolaze do vodstva i 3 boda u nadoknadi drugog poluvremena.