Select Page

Danas je odigrano 12. kolo Supersport Hrvatske nogometne lige između NK Lokomotive i HNK Šibenik na nogometnom stadionu Zagreb.

Susret je završio rezultatom 1:1.

Nakon početnog presinga Lokomotive, Narančasti su dočekali svoju priliku te se u 16′ Čop nečuvan pronalazi na desetak metara od gola nakon proigravanja Delića, ali loše zahvaća loptu te udarac odlazi pokraj vrata.

U 45′ Lokomotiva je imala veliku priliku, ali Kulenović pogađa gredu te se na odmor odlazi s 0:0.

Drugo poluvrijeme za Narančaste započinje dobrom prilikom koja proizlazi iz lijepo izgrađene akcije odmah u 49′, ali Mersinaj blokira Čopov udarac.

U nastavku igre inicijativu preuzima Lokomotiva te Kulenović u 56′ opasno puca nakon gužve u kaznenom prostoru, ali Rogić fantastičnom reakcijom otklanja prijetnju.

U 68′ nakon nespretne reakcije obrane Narančastih, Lokomotiva dolazi do pogotka za 1:0, a strijelac je I. Tuci.

Igrač Lokomotive, Mate Maleš, zaradio je drugi žuti u 75′ zbog oštrog prekršaja na Duju Čopa. Samo dvije minute kasnije, dobra prilika za Šibenik, ali Marasovićev udarac je skrenut u korner. Narančasti su sve opasniji i bliže vratima Lokomotive te Patrick Salomon eurogolom u 91′ donosi bod Narančastima!

HNK Šibenik: Rogić, Kvesić, M. Matić, Perić, Mesa (81′ Burgui), Rak (69′ B. Matić), Salomon, Čop, Vidović (60′ Marasović), Kreković (60′ Špeljak), Delić

NK Lokomotiva: Šubarić, Mersinaj, De Haas, Pivarić, Ciperić, Marić, Maleš, Vasilj, Goričan, Aliyu, Kulenović

Čestitamo Narančastima na vrijednom bodu.