Šibenčani završili utakmicu sa jednim bodom na Šubićevcu – HNK Šibenik

Šibenčani završili utakmicu sa jednim bodom na Šubićevcu

12/08/2022

Peto kolo SuperSport HNL-a završilo je rezultatom 0:0. Imali su Narančasti priliku da se sa današnjom pobjedom plasiraju na drugo mjesto međutim uzeli su jedan bod i ostali na četvrtom mjestu. Poprilično mirna utakmica na Šubićevcu, bez velikih prilika sa obje strane.

Narančasti su na početku utakmice zaprijetili (Ćurić u 6. minuti) ali neprecizno, dok je druga prilika bila u 39. minuti kada je B. Matić šutirao loptu na gol sa 20 metara. Nešto aktivnije bilo je drugo poluvrijeme gdje prva napada Istra, iz kuta izbacuje Marin ali vratar Rogić to spašava. Nogometaši Šibenika nisu imali udaraca prema golu u drugom poluvremenu, dok su nogometaši Istre dva puta šutirali ali oba puta van okvira.

Još jedna utakmica bez zabijenih golova, a Šibenčani imaju priliku to promijeniti već u idućem kolu gdje gostuju protiv Varaždina. Lov na tri boda je na rasporedu u subotu (20. kolovoza) od 18:30 na stadionu Varteks.