Podjela bodova u Koprivnici – HNK Šibenik

Podjela bodova u Koprivnici

06/08/2022

Četvrto kolo Supersport HNL-a Narančaste je odvelo na put u Koprivnicu. Netipični uvjeti na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš, otežavali su igru, ali nas to nije spriječilo da gledamo uzbudljiv nogomet na obje strane posebice u prvom poluvremenu.

Narančasti su u utakmicu krenuli čvrsto i energično, ne ostavljajući puno prostora domaćinu da razvije svoju igru. Ipak sredinom poluvremena, Slaven Belupo preuzima inicijativu te stvara nekoliko dobrih prilika.

Iako se na odmor otišlo s 0:0, ozljeda Stefana Perića (zamijenio ga Bernardo Matić u 36′) je bacila sjenu na prvih 45 minuta.

Pauzu trener Čanadi koristi za još dvije izmjene (ulaze Dolček i Čanadi, izlaze Vidović i Rak).

Nastavak susreta bolje koriste domaćini te obrana Narančastih predvođena Rogićem ima puno posla. Unatoč tome, Šibenčani stvaraju čak tri vrlo opasne prilike koje nažalost nisu realizirane. Nakon što su odigrane još 3 dodatne minute susreta, sudac Čulina označuje kraj i podjelu bodova u Koprivnici.

Slaven Belupo: Marković, Marina, Božić, Hoxha, Caimacov, Crnac, Kvržić, Soldo, Tepšić, Talys, Bosec

Šibenik: Rogić, Matić, Mesa, Perić, Rak, Salomon, Mina, Arai, Čurić, Vidović, Čop