VELIKA TRI BODA: Prva pobjeda naših narančastih u ovoj sezoni! – HNK Šibenik

VELIKA TRI BODA: Prva pobjeda naših narančastih u ovoj sezoni!

29/07/2022

U trećoj utakmici Supersport HNL-a nogometaši Šibenika su na Šubićevcu ugostili NK Lokomotivu.

Prvo poluvrijeme donijelo je pregršt prilika i čak dva postignuta gola za Narančaste. Iako je pogodak Harukija Araija  u 19. minuti poništen nakon VAR-a, Duje Čop s pogotkom 38.oj minuti odvodi Narančaste na odmor s blagom prednosti.

U drugom poluvremenu, Lokomotiva je žestoko napadala, ali obrana Narančastih je stala čvrsta pod pritiskom te u 74.oj minuti postižu gol koji je priznat nakon detaljne provjere VAR-a.

U 81.oj minuti, imamo treće korištenje VAR-a koje je donijelo kazneni udarac za Lokomotivu koja smanjuje zaostatak.

Utakmica puna tenzija i žustre igre donijela je i 7 minuta sudačke nadoknade. Susret se pak produžio sve do 99.te minute kada Lokomotiva spretno i sretno postiže drugi pogotak za izjednačenje koji se poništiva uvidom u VAR te Rezultatom 2:1 Narančasti dolaze do 3 boda!