MARKO BULAT SUDJELOVAO U POBJEDI I REMIJU HRVATSKE U-19 REPREZENTACIJE – HNK Šibenik

MARKO BULAT SUDJELOVAO U POBJEDI I REMIJU HRVATSKE U-19 REPREZENTACIJE

10/10/2020

Šibenikov veznjak Marko Bulat sudjelovao je u pobjedi i remiju Hrvatske U19 reprezentacije u prijateljskim ogledima protiv Katra i Slovenije koji su se odigrali u Lučkom i Krapini.

Hrvatska U-19 reprezentacija ugostila je vršnjake iz Katara u prijateljskom dvoboju koji se odigrao u Lučkom te upisala visoku pobjedu, postigavši čak sedam pogodaka u suparničku mrežu. Naš kapetan je nastupio od 64′ minute.

Nakon uvjerljive pobjede nad nacionalnom selekcijom Katara, hrvatska reprezentacija do 19 godina starosti sastala se u Krapini i s vršnjacima iz Slovenije.

Utakmica je završila rezultatom 3:3, a Bulat je odigrao cijelo prvo poluvrijeme.