PRIJATELJSKA UTAKMICA: Visoka pobjeda nad trećeligašem iz Biograda – HNK Šibenik

PRIJATELJSKA UTAKMICA: Visoka pobjeda nad trećeligašem iz Biograda

03/08/2020

Novu pobjedu u pripremnom razdoblju ovog ljeta ostvarili su naši seniori. Na Šubićevcu su sa 6:1 pobijedili trećeligaša Primorac Biograd.

Već u trećoj minuti pao je prvi pogodak, a postigao ga je kapetan Pandža poslije ubačaja Anočića. Rakovu asistenciju iskorisio je Jurić u 26. minuti za povećanje vodstva. Prije odlaska na odmor gosti su smanjili preko Bartolovića.

U drugom poluvremenu još su četiri gola postignuta. Do svog drugog gola na utakmici stigao je Jurić u 56. minuti, bio je to predivan gol poslije ubačaja Princea. Nešto kasnije precizan je s ruba kaznenog prostora i veznjak Ćurić. A upravo je Ćurić bio asistent za idući gol, onaj stopera Bilića. Za konačnih 6:1 precizan je u sudačkoj nadoknadi bio Bulat s bijele točke.

ŠIBENIK: Rogić (od 46. Labrović), Pajić, Pandža (od 75. Grdić), Bilić (od 75. Mršulja), Anočić, Španja (od 46. Bulat), Ćurić (od 75. Niko Rak), Prince, Nikola Rak (od 70. Celić), Sahiti, Jurić (od 60. Laća). Trener: Krunoslav Rendulić.