Prijateljska utakmica: Croatia Zmijavci 1:1 Šibenik – HNK Šibenik

Prijateljska utakmica: Croatia Zmijavci 1:1 Šibenik

18/07/2020

Naši seniori odigrali su danas prvu prijateljsku, pripremnu utakmicu ovog ljeta. Gostovali smo kod Croatije u Zmijavcima, a susret je završio rezultatom 1:1. Bila je to prva utakmica naše momčadi poslije više od četiri mjeseca.

Nakon što su mreže mirovale u prvom poluvremenu, oba su pogotka pala u drugih 45 minuta. Domaćin, drugoligaš Croatia poveo je u 67. minuti golom Todorića. Rezultat se nije mijenjao sve do 84. minute kada je Emir Sahiti, u svom debiju za našu momčad, poentirao za izjednačenje.

ŠIBENIK: Labrović, Bilić, Barišić, Mršulja, Niko Rak, Josipović, Bulat, Prince, Celić, Smokrović, Laća.

II. poluvrijeme: Rogić, Bilić, Pandža, Grdić, Pajić, Španja, Ćurić, Celić, Nikola Rak, Sahiti, Jurić.

Trener: Krunoslav Rendulić.