Drugi uzastopni remi – HNK Šibenik

Drugi uzastopni remi

01/03/2020

I drugi put ovog proljeća naša je momčad odigrala neodlučeno. Nakon domaćeg remija protiv Rudeša, remizirali smo i na prvom proljetnom gostovanju, kod Osijeka 2. Susret u Gradskom vrtu završen je rezultatom 1:1.

Poveli smo već u 11. minuti: Pajić je ubacio s desne strane, za Prince kojega ruši domaći igrač Todoroski, naš igrač pada, a sudac pokazuje na bijelu točku. Siguran realizator kaznenog udarca je Kukec. Imao je potom Kukec još jednu odličnu priliku, ali nije bilo preciznosti u šutu. Odmah nakon toga stiže izjednačenje: korner za domaće, Marin s druge stative šalje loptu u mrežu. Dva je puta do kraja poluvremena pokušao Bulat, udarci nisu završili na željenom mjestu.

Prvu su priliku u nastavku imali domaćini, ali bez realizacije. Najbolje prilike naši su propustili u 56. minuti (Rak), te 86. i 90. minuti (oba puta Kukec).

U subotu na Šubićevcu dočekujemo Orijent 1919.

OSIJEK 2 – ŠIBENIK 1:1 (1:1)