FOTO Nikola Rak i Ivan Laća za prvu pobjedu – HNK Šibenik

FOTO Nikola Rak i Ivan Laća za prvu pobjedu

18/01/2020

Danas je naša momčad na Šubićevcu odigrala prvu prijateljsku, pripremnu utakmicu ove zime. S 3:1 pobijedili smo Primorac iz Biograda.

Gosti su poveli golom Kušete u 26. minuti. Malo prije odlaska na odmor, u 41. minuti, izjednačio je Nikola Rak.

U drugom dijelu, u završnici, stižemo do pobjede. U 75. minuti udarac Luke Juričića odsjeda na okviru gola, odbijanac u mrežu posprema Ivan Laća. Devet minuta kasnije Juričić je ponovno asistent, a Laća ponovno strijelac za konačnih 3:1.

Šibenik: Labrović, Musa, Pandža, Grdić, Blaić, Bulat (od 37. B. Barišić), Niko Rak, Kendeš, Kukec, Nikola Rak, Antunović. II. poluvrijeme: Rogić, Pajić, Vukorepa, Bilić, Pranić, B. Barišić, Celić, Maleš, Laća, Prince, Juričić. Trener: Krunoslav Rendulić.