Slavlje u sudačkoj nadoknadi – HNK Šibenik

Slavlje u sudačkoj nadoknadi

30/10/2019

Pobjedom od 2:1 nad trećeligašem Belišćem naša momčad izborila je nastavak natjecanja u Kupu, odnosno utakmicu četvrtfinala.

Već u drugoj minuti poveli smo kad je Antunović glavom zatresao mrežu protivničke momčadi nakon centaršuta Celića. U 27. minuti izjednačio je B. Damjanović. Dugo vremena tražio se drugi pogodak, a on je konačno stigao u sudačkoj nadoknadi. Pranjić je ubacio s boka, Rak glavom poslao loptu u sredinu gdje ju je dočekao Juričić, te škaricama poslao u mrežu na sveopće oduševljenje na Šubićevcu.

Tko će nam biti protivnik u četvrtfinalu doznat ćemo nakon ždrijeba u ponedjeljak.

ŠIBENIK – BELIŠĆE 2:1 (1:1)