FOTO U nadoknadi do pobjede – HNK Šibenik

FOTO U nadoknadi do pobjede

06/10/2019

Osmu prvenstvenu pobjedu ostvarili su naši seniori ove subote na Šubićevcu. S 2:1 pobijedili su Dinamo 2, a do pobjede su došli golom Davora Kukeca u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Peti prvenstveni gol Luke Juričića narančastima je donio vodstvo u 23. minuti, nakon odlične asistencije Nikole Raka s desnog boka. Samo sedam minuta kasnije izjednačenje stiže preko Franjića.

Pokušavali su naši igrači doći u drugom dijelu do pobjedničkog gola, ali nije im polazilo za nogom sve do sudačke nadoknade. Tada je Rak izveo korner s lijeve strane, a nebeski visoko u kaznenom prostoru skočio je Kukec koji glavom šalje loptu u mrežu za veliko slavlje.

ŠIBENIK – DINAMO 2 2:1 (1:1)