Raspucani u Kupu u Požegi – HNK Šibenik

Raspucani u Kupu u Požegi

25/09/2019

Vrlo uvjerljivo odradila je naša momčad susret šesnaestine finala hrvatskog nogometnog Kupa. U Požegi smo pobijedili domaću Slavoniju rezultatom 5:1.

Celić je u 15. minuti pogodio za početno vodstvo, a samo dvije minute kasnije Antunović je povećao prednost. Do kraja prvog dijela Rak je poentirao za 3:0, a domaćin je počasni gol postigao u 44. minuti iz kaznenog udarca.

Juričić je u 76. minuti postigao četvrti gol za nas, a konačnih 1:5 postavio je Španja tri minute prije kraja utakmice.

U idućoj rundi natjecanja protivnik će nam na Šubićevcu biti Belišće.

SLAVONIJA – ŠIBENIK (1:3) 1:5