FOTO Pobjednički ulazak u sezonu – HNK Šibenik

FOTO Pobjednički ulazak u sezonu

17/08/2019

U prvom kolu nove sezone, odigranom večeras na Šubićevcu, naša je momčad s 3:2 pobijedila Hajduk 2.

Već u drugoj minuti Prince je iskoristio odličnu asistenciju Raka i doveo naše u vodstvo. Uskoro stiže i izjednačenje, strijelac Bajić. Odličnu akciju, a potom i dodavanje Ćurića, Rak je pretvorio u pogodak u 21. minuti, za naše novo vodstvo. Malo prije odlaska na odmor Prince je još jednom matirao Matijaša za 3:1.

U drugom dijelu prilika je bilo na obje strane, a pao je samo jedan pogodak, onaj Bajića u 72. minuti za konačnu našu pobjedu rezultatom 3:2.

ŠIBENIK – HAJDUK 2 3:2 (3:1)