Remi kod Croatije u Zmijavcima – HNK Šibenik

Remi kod Croatije u Zmijavcima

20/07/2019

Ove je subote naša momčad odigrala prvu prijateljsku, pripremnu utakmicu ovog ljeta. Gostovali smo kod novog drugoligaša Croatije, a susret je završen bez pobjednika, rezultatom 2:2.

Domaćini su poveli u 25. minuti golom Šalinovića, a tim se rezultatom i otišlo na odmor. U 60. minuti izjednačio je Maleš. Croatia ponovno vodi, strijelac A. Ćapin deset minuta prije kraja utakmice. Konačnih 2:2 postavio je Pandža u 82. minuti.

Prije početka utakmice naš koordinator za sportska pitanja Ivan Bulat uručio je Sveti Mrkonjiću, predsjedniku Croatije, prigodan poklon kao čestitku za povijesni plasman kluba, ulazak u 2. HNL.

CROATIA – ŠIBENIK 2:2 (1:0)
Zmijavci, ŠRC Marijan Šuto Mrma, gledatelja 350
Sudac: Josip Češljar – Proložac
Strijelci: Šalinović 25′, A. Ćapin 80′ – Maleš 60′, Pandža 82′
CROATIA: Vugdelija, Bešlić, Šalinović, Bauk, Mikulić, Z. Begišć, M. Šabić, J. Serdarušić, A. Šuto, M. Šuto, Gudelj. II. poluvrijeme: Vugdelija, Milas, Nikić, Vidošević, Dračar-Klarić, A. Serdarušić, Llanos, I. Šabić, L. Begić, Todorić, Ćapin. Trener: Krešimir Režić.
ŠIBENIK: Labrović (od 30. Đaković), Radomirović, Bilić, Vukorepa, Pranić, Bulat, Celić, Španja, Kendeš, Vidović, Juričić. II. poluvrijeme: Đaković (od 60. Rogić), Blaić, Pandža, M. Barišić, Musić, Ćurić, B. Barišić, Kukec, Maleš, Prince, Laća. Još su igrali: Lokin, Abramović. Trener: Krunoslav Rendulić.