FOTO Domaćin slavio u derbiju – HNK Šibenik

FOTO Domaćin slavio u derbiju

18/05/2019

U pretposljednjem kolu prvenstva naša je momčad gostovala kod Varaždina. U međusobnom susretu domaćin je slavio s 3:1.

Krcate tribine, među kojima i poveća skupina naših navijača, pratila je dvoboj u kojem je domaćin poveo u 41. minuti golom Benka iz jedanaesterca. Prince na asistenciju Kukeca donosi izjednačenje u 50. minuti. Nakon što smo u 70. minuti ostali bez Bilića (crveni karton), Varaždin je golovima Glavice i Benka stigao do pobjede i naslova prvaka, te izravnog plasmana u I. HNL.

VARAŽDIN – ŠIBENIK 3:1 (1:0)