FOTO Veznjaci donijeli pobjedu – HNK Šibenik

FOTO Veznjaci donijeli pobjedu

13/04/2019

Još jednu domaću pobjedu ostvarila je naša momčad. Na Šubićevcu smo s 3:2 pobijedili BSK, a strijelci su bili veznjaci Davor Kukec, Marko Bulat i Ivan Roca.

Poveli smo u 19. minuti kad je Kukec pogodio direktno iz kornera. Izjednačenje stiže preko Čikvara u 34. minuti, a da na odmor odemo s prednošću pobrinuo se Bulat koji je četiri minute prije poluvremena još jednom efektno pogodio iz slobodnog udarca.

Asistenciju Kendeša Roca je u 71. minuti pretvorio u pogodak glavom, a konačnih 3:2 postavio je Kasač u 83. minuti.

ŠIBENIK – BSK 3:2 (2:1)