FOTO Odlična igra i visoka pobjeda – HNK Šibenik

FOTO Odlična igra i visoka pobjeda

10/03/2019

Na najbolji mogući način odigrali su naši seniori prvu domaću utakmicu ovog proljeća. S 5:0 na Šubićevcu su pobijedili Zadar.

Mreža se prvi put zatresla u osmoj minuti, a strijelac je bio Prince. Nešto kasnije Antunović je izborio kazneni udarac kojeg je u pogodak pretvorio Kukec. Prije odlaska na odmor još jedan gol: fenomenalno je iz slobodnog udarca pogodio Bulat.

U nastavku još dva gola: Kendeš je povisio na 4:0 poslije ubačaja Kukeca, a debitant Lokin u posljednjim je trenucima utakmice iskoristio još jednu odličnu asistenciju Kukeca za konačnih 5:0.

ŠIBENIK –ZADAR 5:0 (3:0)