Lokin donio pobjedu nad Junakom – HNK Šibenik

Lokin donio pobjedu nad Junakom

01/02/2019

U drugoj pripremnoj utakmici naši su seniori danas na Šubićevcu s 1:0 pobijedili trećeligaša Junak iz Sinja.

Nakon Zagore, na pomoćnom travnjaku na Šubićevcu naša je momčad danas odigrala utakmicu protiv vodeće momčadi 3. HNL jug. U zanimljivoj utakmici, golom Pjera Lokina iz 63. minute, ostvarili smo i drugu pobjedu.

Igrači i stručni stožer putuju sutra na pripreme u Medulin.

ŠIBENIK – JUNAK 1:0 (0:0)
Šibenik, stadion na Šubićevcu
Sudac: Niko Radnić
Strijelci: Lokin 63′
ŠIBENIK: Labrović (od 31. Đaković), Blaić, Bilić, Pandža, Abramović (od 31. M. Barišić), Stanić, Celić, Okechukwu, Blatančić, Maleš, Prince. II. poluvrijeme: Đaković (od 60. Rogić), Pecolaj, Vukorepa, Galešić, Musa, Bulat, B. Barišić, Kendeš, Kukec, Fuštin, Lokin. Trener: Borimir Perković.
JUNAK: Ćurković, Vardić, Čaljkušić, Bandalo, Puljić, S. Barać, Katuša, M. Barać, Šiško, Ljubičić, Andrić. Još su igrali: Matiu, Botica, Domazet, Jukić, Marunica, Bilić, A. Buljan, P. Buljan, Bitunjac, Vuleta. Trener: Stipe Grčić.